İade ve Değişim Şartları

Teslimat

Siparişinizi verdikten ve ödeme işlemini tamamladıktan sonra e-mail yoluyla siparişinizin onaylandığı konusunda bilgilendirileceksiniz.

Haftanın her günü teslimatınız gerçekleştirilecektir. Farklı ve özel bir talebiniz olması durumunda lütfen bize 0533 415 20 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Siparişiniz görseldekine en yakın şekliyle sevdikleriniz ve sizin için hazırlanıp belirttiğiniz tarih ve saat aralığında teslim edilecektir. Ayni gün teslimat için lütfen bizimle irtibata geçin hızlı bir şekilde yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Farklı bir talebiniz olması durumunda lütfen bize 0533 415 20 88 numaralı telefondan ulaşınız. Teslimat saatinde herhangi bir gecikme olması durumunda sipariş veren bilgilendirilmektedir. İstanbul içinde tüm bölgelere teslimat yapılabilmektedir.

Değişim

Henüz teslim edilmemiş siparişleriniz için değişim hakkınız bulunmaktadır. Eğer siparişiniz hazırlık aşamasında ise lütfen bize 0533 415 20 88 numaralı telefondan ulaşınız, isteklerinize en hızlı şekilde yanıt verilecektir. Teslimat aşamasında olan siparişlerinizde değişiklik yapılamamaktadır.

İade

Siparişinizin durumu hazırlık aşamasında ise bize 0533 415 20 88 numaralı telefondan ulaşarak iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Ürününüzün durumu teslimat aşamasında veya teslim durumunda ise iptal işlemi gerçekleştirilemez. Siparişinizin iadesi söz konusu olduğunda aynı gün içinde tarafımıza eksiksiz ve hasarsız olarak ulaştırılan ürünleriniz için iade işlemi gerçekleştirilmektedir. Aynı gün haricinde tarafımıza ulaştırılan veya eksik ya da hasarlı olan ürünler kabul edilememektedir. İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla beraber iade süreci başlatılır. Ürünün iade şartlarına uygun olduğu durumlarda kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli bankanıza bağlı olarak 5 iş günü içerisinde kredi, banka kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanızın iade politikasına bağlıdır.